responsive website templates
Mobirise

Online

BANNERY · NEWSLETTERY · POPUP OKNA · SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Online vizuály jsou denním chlebem každého grafika a designera fungujícího pod taktovkou agentury. Někdy máte ruce v kozelci, jindy řádíte, ale většinou není moc prostoru na detaily ani na hlubší promyšlenost celku. Pokud ale prostor máte, často z toho vyleze něco víc, než sám klient očekával. ...pokud to teda nezařízne agent Smith. ;-)

Bannery

Mobirise

Brand, produktové, remarketing, opuštěný košík, dynamické bannery, bannery do newsů, prostě mraky bannerů...

Nejen díky spolupráci s agenturou jsem se podílel na kampaních pro opravdu zajímavé klienty, včetně dobře známých značek, jako je například Air Bank, Astratex, Brother, Greece Tours, Hami, LG Shop, Narex, Nutrilon, Oxalis, Papírnictví Pavlík, SEVT, Supraphonline, Tamsin, Timestore, Uni-Max, a dalších. 

Newslettery

V podstatě jde primárně o šablony, ne samotné rozesílky - i když i takové případy se objevují, kde je třeba připravit nové barvy celé šablony, unikátní bloky e-mailu, a samozřejmě také obsahové bannery.

Layout & responzivita

U e-mailové šablony je rozhodující zejména responzivita. Open Rate newsletterů na mobilních zařízeních už dnes převyšuje desktopy, a pokud se zrovna ten váš nebude na mobilních zařízeních zobrazovat čitelně, pravděpodobně to pocítíte na Click Rate.

Mobirise

Známé brandy

V agentuře Acomware jsem připravil e-mailové šablony a návrhy pro stovky klientů včetně dobře známých značek a e-shopů jako ČEZ, Different, Hodinářství Bechyně, Lidové noviny, Okay elektro, Papírnictví Pavlík, Téma, Škoda auto, Timestore, a dalších.

Popup okna

Mobirise

Sbírejte nejen kontaktní e-maily, ale spoustu dalších informací!

Znáte ta nevzhledná bílá vyskakovací okna, která po vás chtějí e-mailovou adresu? Přesně, taky je nesnáším. Když ale připravíte poutavou grafiku, budete koukat, co všechno na sebe návštěvníci ochotně prozradí! Jméno, telefon, věk, pohlaví, oblíbené kategorie, zaměření činnosti, zájmy, věk a jména dětí, odkud se o e-shopu dozvěděli, nebo třeba oblíbenou barvu vína. :-) Takové okno může velice dobře vyprofilovat potenciálního zákazníka hned při získání e-mailu. Je to skvělý start k personalizaci celé komunikace s klienty.

Sociální sítě

Facebook, instagram, twitter, youtube, linked-in... Firmy se prezentují, kde to jen jde. Aby to k něčemu vypadalo, na všechny tyto sítě je třeba připravit líbivé a sdělné vizuály, které budou o jejich činnosti jasně vypovídat. Kromě toho je třeba taky pravidelně přispívat - a tím pádem připravit další vizuály...

Covery stránek a událostí, profilové obrázky

Ať už se jedná o facebook, twitter nebo instagram, všude je to stejné, ale v jiném formátu. Každá síť má svá pravidla, kde a jak se co ořezává a co  je překryto různými prvky stránky v závislosti na typu zařízení návštěvníka. Podle toho je potřeba vizuály připravit.

Mobirise

Příspěvky, bannery, carousely, canvas, stories

Kromě sociálních sítí Acomware a jimi pořádaných konferencí jako např.: Eshopista, Emailing 2020 nebo Performence 2020 jsem připravoval příspěvkové bannery a ostatní plochy pro spoustu klientů. Např.: Dárkomat, Hami, Music bar Patro, Nutrilon či Zvěrokruh.

Rekapitulace

Mobirise

Bannery

Mobirise

Newslettery

Mobirise

Popup okna

Mobirise

Sociální sítě

Klidně mi napište

Máte něco na srdci? Sem s tím!

Kde mě najdete

K Barochu 309
Srch, 533 52

Jak mě zastihnete

E-mail: design@jokerstudios.cz
Tel.: +420 608 864 563