html5 templates
Mobirise

Corporate ID

LOGOTYPY · FIREMNÍ IDENTITA · BRAND & LOGO MANUÁLY · WEBDESIGN

Logotyp a vůbec celá firemní identita je v podstatě hodně subjektivní kapitola. Každý má nějaké představy, ale nedovede si je reálně představit. Proto je třeba klienta vyslechnout a hned od začátku směrovat, aby se nedostal do slepé uličky. Webdesign je potom kapitola sama pro sebe. Doba jde zběsile kupředu a na webdesignu je to vidět více, než by si jejich majitelé přáli.

Loga a logotypy

Mobirise

Kompletní návrhy logotypů

Nejčastěji se připravuje celý logotyp, čili typický piktogram a ktomu vhodný font.

Mobirise

Návrhy piktogramů

Občas se setkáme i s tím, že je k logotypu třeba připravit charakteristický piktogram.

Mobirise

Refresh loga

Když máte zajeté logo, které už ztratilo lesk, chcete nové, moderní, ale aby se nezměnilo. :-)

Firemní identita, vizitky & brand manuály

Mobirise

Firemní identita zahrnuje obrovské množství věcí, dokumentů a míst, ze kterých by mělo být jasné, komu patří.

Už dávno neplatí, že vám stačí logo, vizitky a web. V dnešní době sem patří v podstatě vše, kde se firma prezentuje. O rollupech, katalozích, produktových listech, autopolepech nebo o prezentaci na sociálních sítích se zmiňujeme už v jiných částech, ale patří sem právě např. brand manuály, logo manuály, firemní prostory, prezentace, desky na dokumenty, a takhle bych mohl pokračovat.

Prezentace

Mobirise

Celkem atraktivní disciplína, kterou si oblíbila spousta firem. Designová prezentace prostě udělá dojem.

Potřebujete představit nový produkt, službu nebo celou firmu? Jdete odprezentovat analýzu, report, či jiná důležitá data, a prostě chcete, aby vaše prezentace působila jako od profíka? Ačkoliv se to nezdá, on ten PowerPoint umí docela pěknou řádku hodně dobrých věcí. :-) Kromě jednorázových prezentací se tak dají připravit skvěle vypadající šablony například pro pravidelnou firemní komunikaci směrem ke klientům. Obdobně se dají připravit šablony i do Wordu, například pro produktové listy, služby, a podobně.

Webdesign

V dnešní době je spousta způsobů, jak se postavit k tvorbě webu.

Doby, kdy se weby psaly od píky jsou už trochu pase - ne úplně, ale mainstream to není. Na druhém protipólu je zase nákup šablony redakčního systému nebo e-shopu a tu "trochu" přebarvit a použít nějaké "fešnější" obrázky z fotobanky. Pak tu máme spoustu Drag'n'Drop frameworků, ve ktrých si může poskládat obyčejný web úplně kdokoli, ale má to spoustu limitů - mimochodem na jodnom takovém stojí i tenhle web. Z hlediska webdesignu se přístup zas až tak moc nemění, ale je třeba dopředu vědět, co se designuje, a s omezením konkrétního frameworku či šablony dopředu počítat.

Mobirise

Rekapitulace

Mobirise

Loga a logotypy

Mobirise

Firemní identita

Mobirise

Prezentace

Mobirise

Webdesign

Klidně mi napište

Máte něco na srdci? Sem s tím!

Kde mě najdete

K Barochu 309
Srch, 533 52

Jak mě zastihnete

E-mail: design@jokerstudios.cz
Tel.: +420 608 864 563